Kobiety dla kobiet

czwartek, września 17, 2015

Wielkimi krokami zbliża się Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia, który w tym roku odbędzie się już po raz piąty. Tym razem jego hasło przewodnie brzmi "Oblicza kobiecości". Temat bliski memu sercu i być może dlatego zdecydowałam się wziąć czynny udział w przedsięwzięciu. A być może dlatego, że pragnę poznać wspaniałe i silne kobiety, które często walczą z przeciwnościami losu, a które decydują się - po wielu latach rozterek - zaprezentować wszystkim, co potrafią i jak wielki mają potencjał. To jest po prostu wspaniałe. Dziękuję zatem głównemu organizatorowi - Stowarzyszeniu "Beskidzka Inicjatywa Lokalna" za zaproszenie do udziału w akcji. To dla mnie duże wyróżnienie.


Inicjatywa narodziła w umysłach kobiet. Docelowo miała pobudzić panie do działania. Takie, które całe życie spędziły w domu, wychowując dzieci, a teraz mają czas, aby zadbać o siebie i swój talent. Kolejne edycje wydarzenia są dowodem na to, że pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Nastąpiła aktywizacja kobiet, które na nowo uwierzyły we własne możliwości. Pięknym akcentem jest przyznawana co roku nagroda dla kobiety, która aktywnie działa na rzecz innych pań. Jestem bardzo ciekawa komu w tym roku przypadnie w udziale statuetka Perła Podbeskidzia. 

Kongres poprzedzają eventy. Pierwsze spotkanie, na którym był również obecny nasz zespół z Chianti, "Tradycje kulinarne i nowoczesne trendy w żywieniu" odbyło się w ubiegłą środę w Żywcu. Było tym bardziej wyjątkowe, że w wydarzeniu wzięły udział także najmłodsi. Wspólna zabawa i integracja zawsze przynosi efekty.
Dziś spotykamy się w Bielskiej Wyższej Szkole im. J. Tyszkiewicza. Punktualnie o godzinie 14.30 rozpoczną się zajęcia i warsztaty dotyczące piękna kobiety, a także sposobów na czas, który tak szybko upływa. My również tam będziemy. Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia :)

Ps. Wciąż można zapisać się na wielką galę, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Bielskim Centrum Kultury. Wystarczy tylko wejść na stronę wydarzenia. Dla tych, którzy tego dokonają czekają miłe niespodzianki. Wśród nich losowanie nagród, także bonów na zakupy w Chianti.Podobne wpisy:

0 komentarze

Popularne posty

Like us on Facebook

Obsługiwane przez usługę Blogger.